Kurzy pre skupiny

KURZY PRE SKUPINY

(1 – 2 – 4 alebo podľa Vašich požiadaviek)
Programy ponúkané v angličtine a nemčine

1 VŠEOBECNÁ ANGLIČTINA, NEMČINA, RUŠTINA
Kurz všeobecnej angličtiny, nemčiny a ruštiny s hlavným dôrazom na zlepšenie komunikačných zručností formou zážitku. Kurzy sú vedené podľa zvolenej učebnice na úrovni začiatočník, mierne-pokročilý, stredne-pokročilý, vyššie-pokročilý alebo pokročilý, ale tiež zohľadňujú požiadavky klientov. 

2 DISCUSSIONS PLUS
Program určený pre viacerých účastníkov, ktorý vo forme rolových hier a diskusií na rôzne témy naučí ako pohotovo reagovať v rôznych situáciách ako napríklad: v reštaurácii, na letisku, v cestovnej agentúre, na vyšetrení, v obchode, pri telefonáte, na ulici, ….. a iné

3  DETI a ŠKOLÁCI (6-14 rokov)
Kurzy pre deti a mládež v
Brontvai škole garantujú vyššiu úroveň vzdelávania, jazykový posun o level vyššie. Náročnosťou výberu úrovne, imitáciou jazykového prostredia a komunikáciou výlučne v cieľovom jazyku získajú istotu pri používaní cudzieho jazyka. Hodiny sú vyvážené hrou ale aj serióznym jazykovým vyučovaním podľa zručností (písanie, gramatika, počúvanie s porozumením, …)

Do skupín sú účastníci zaradení primerane veku. Ponúkame tiež možnosť špecializácie na 1 zručnosť (len komunikácia, len gramatika, len písanie, …)

4  DOUČOVANIE A PRÍPRAVA NA MATURITNÉ SKÚŠKY

  • komunikácia s profesorom jazyka na škole, ktorú študent navštevuje
  • cielená príprava na písomnú a ústnu časť maturitnej skúšky

5 PRÍPRAVA NA VYSOKÚ ŠKOLU

6  PRÍPRAVA NA SVETOVÉ CERTIFIKÁTNE SKÚŠKY Poskytujeme kurzy, ktoré sú prípravou na svetové skúšky s certifikátom FCE, CAE, CAMBRIDGE, TOEFL a iné.

7  SENIORI
Cudzí jazyk sa dá naučiť v každom veku. Možno radi cestujete alebo máte deti a vnúčatá vo svete alebo si chcete rozšíriť svoje znalosti. Využite svoj voľný čas a začnite sa učiť cudzí jazyk v príjemnom prostredí tempom, ktoré Vám vyhovuje. 
Vyučovanie prebieha počas dopoludnia, v skupine je maximálne šesť študentov, triedy sú kvalitne ozvučené a v prípade potreby Vám radi pripravíme zväčšené kópie textov.

8  KURZ NEMČINY pre OPATROVATEĽKY
V našom kurze získate základy nemeckej gramatiky, slovnú zásobu v oblasti opatrovateľstva, ľudské telo, upratovanie, telefonovanie, nakupovanie, stravovanie a iné, zvládnete základnú komunikáciu s pacientom, príbuznými alebo ošetrujúcim lekárom.

9  VÍKENDOVÉ KURZY PRE ZANEPRÁZDNENÝCH
Ste počas týždňa zaneprázdnení, no túžite sa učiť anglický jazyk? Potom práve pre Vás je určený víkendový intenzívny kurz angličtiny, ktorý pripravíme na mieru podľa Vašich požiadaviek. Výučba prebieha v soboty.